"Відтінок товару може відрізнятися від реального."
Дата поновлення: 21.04.2026
(Якщо від дати більше 1 місяця, товару може не бути в наявності, уточнюйте будь ласка)
Жіноча шкіряна сумочка Alex Rai. Виготовлена з м'якої натуральної шкіри.
Застібається на блискавку. Усередині є основне та додаткове відділення, розділене кишенею-перегородкою на блискавці, відкрита велика кишеня та бічна кишеня на блискавці. На фасаді розташовані дві кишені на блискавці, а на зворотному боці одна кишеня. На торцях сумочки є маленькі відкриті кишені.
Регульований плечовий ремінь і знімна ручка в комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Рожевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 204 ₴









