Дата поновлення: 12.04.2026
(Якщо від дати більше 1 місяця, товару може не бути в наявності, уточнюйте будь ласка)
Міський рюкзак зі щільною спинкою «Power in Eavas», з м'якими вставками.
Усередині рюкзака два відділення на блискавці. У передньому відділенні розташована кишеня-органайзер, а в другому відділенні є кишеня для ноутбука та кишеня для телефону. На фасаді розташована велика кишеня на блискавці. Зовні на бічних сторонах рюкзака розташовані кишені-сітки для пляшок з водою об'ємом 0,5 літра.
Плечові лямки з широкими, м'якими, вентильованими вставками, регулюються по довжині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power In Eavas |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Кишеня для ноутбука |
| Колір | Зелений |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 32 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 734 ₴










