Дата поновлення: 23.03.2026
(Якщо від дати більше 1 місяця, товару може не бути в наявності, уточнюйте будь ласка)
Чоловіча сумка Lanpad. Виготовлена з водовідштовхувального нейлону.
Одне відділення, закривається на блискавку. Усередині відділення є кишеня на блискавці. На фасаді розташована велика кишеня на блискавці, та під клапаном невелика кишеня на блискавці. А на зворотному боці є одна кишеня на блискавці.
Плечовий ремінь (ширина 4 см), можна переставляти на ліве/праве плече.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴









