Дата поновлення: 23.03.2026
(Якщо від дати більше 1 місяця, товару може не бути в наявності, уточнюйте будь ласка)
Чоловіча компактна сумка Lanpad. Виготовлена з водовідштовхувального нейлону.
Два відділення, що закриваються на блискавку. Усередині основного відділення є кишеня на блискавці та відкрита кишеня. На фасаді та на зворотному боці є кишені на блискавці.
Плечовий ремінь (ширина 3 см), можна переставляти на ліве/праве плече.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 262 ₴








