Дата поновлення: 28.03.2026
(Якщо від дати більше 1 місяця, товару може не бути в наявності, уточнюйте будь ласка)
Чоловіча компактна сумка-планшет Lanpad. Виготовлена з водовідштовхувального нейлону.
Два відділення, що закриваються на блискавку. Усередині відділень є кишеня на блискавці та відкрита кишеня. На фасаді та на зворотному боці розташовані місткі кишені на блискавці.
Плечовий ремінь шириною 3 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 262 ₴








