"Відтінок товару може відрізнятися від реального"
Дата поновлення: 20.02.2026
(Якщо від дати більше 1 місяця, товару може не бути в наявності, уточнюйте будь ласка)
📏Розміри: 17*20*10 см
1️⃣відділення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴



