"Відтінок товару може відрізнятися від реального"
Дата поновлення: 21.02.2026
(Якщо від дати більше 1 місяця, товару може не бути в наявності, уточнюйте будь ласка)
1️⃣відділення с переділом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴



