Чоловіча дорожня шкіряна сумка від фірми BRETTON (гуртом/роздріб)
Дата поновлення: 21.09.2025
(Якщо від дати більше 1 місяця, товару може не бути в наявності, уточнюйте будь ласка)
Чоловіча шкіряна дорожня сумка Bretton.
Застібається на блискавку. Всередині знаходиться одне відділення, велика бічна кишеня на блискавці, відкрита кишеня і дві відкриті кишені та кишеня на блискавці з іншого боку. На фасаді розташовані дві великі кишені на блискавці, а на зворотному боці знаходиться велика кишеня на блискавці. На дні сумки є ніжки.
У комплекті регульований плечовий ремінь зі шкіряною вставкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bretton |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 144 ₴












