"Відтінок товару може відрізнятися від реального."
Дата поновлення: 27.07.2023
(Якщо від дати більше 1 місяця, товару може не бути в наявності, уточнюйте будь ласка)
Сумка жіноча Alex Rai. Виготовлена із натуральної м'якої шкіри. Закривається на блискавку. Усередині знаходиться одне відділення, відкрита кишеня та бічна кишеня на блискавці. На звороті є кишеня на блискавці. У комплекті регульований плечовий ремінь та широкий ремінь. Висота ручок 10 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Зелений |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина ручок | 100 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 419 ₴





