"Відтінок товару може відрізнятися від реального."
Дата поновлення: 03.02.2023
(Якщо від дати більше 1 місяця, товару може не бути в наявності, уточнюйте будь ласка)
Сумка жіноча Alex Rai. Виготовлена із натуральної шкіри. Закривається на блискавку. Усередині знаходиться подвійне відділення, розділене кишенею-перегородкою на блискавці, подвійна відкрита кишеня та кишеня на блискавці на внутрішніх стінках сумки. На фасаді та на звороті є кишені на блискавці. Сумка має тверде дно на металевих ніжках. У комплекті регульований плечовий ремінь. Висота ручок 11 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 354 ₴





