"Відтінок товару може відрізнятися від реального."
Дата поновлення: 24.05.2025
(Якщо від дати більше 1 місяця, товару може не бути в наявності, уточнюйте будь ласка)
Жіноча сумочка Alex Rai. Виготовлена із натуральної щільної шкіри. Фасад та зворотний бік сумки однакові. Закривається на магніт та блискавку. Усередині знаходиться одне велике відділення, відкрита кишеня та бічна кишеня на блискавці. Дно сумки тверде, на металевих ніжках. У комплекті регульований плечовий ремінь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Тип сумки | Шопер |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 894 ₴



