"Відтінок товару може відрізнятися від реального."
Дата поновлення: 14.04.2024
(Якщо від дати більше 1 місяця, товару може не бути в наявності, уточнюйте будь ласка)
Жіноча сумочка Alex Rai. Закривається на блискавку. Усередині знаходиться подвійне відділення, розділене кишенею-перегородкою на блискавці, відкрита кишеня для смартфона та кишеня на блискавці. Зовні сумочки на звороті розташована кишеня на блискавці. Сумка має тверде дно. У комплекті регульований плечовий ремінь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴






