"Відтінок товару може відрізнятися від реального."
Дата поновлення: 24.11.2025
(Якщо від дати більше 1 місяця, товару може не бути в наявності, уточнюйте будь ласка)
Жіноча сумочка Alex Rai. Виготовлена з натуральної м'якої шкіри. Застібається на блискавку. Всередині знаходиться подвійне відділення, розділене кишенею-перегородкою на блискавці, бічна відкрита кишеня і кишеня на блискавці. Зовні сумки на фасаді і зворотному боці розташовані кишені на блискавці. Дно сумки ущільнене. У комплекті регульований плечовий ремінь і широкий ремінь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 056 ₴








