"Відтінок товару може відрізнятися від реального."
Дата поновлення: 24.11.2025
(Якщо від дати більше 1 місяця, товару може не бути в наявності, уточнюйте будь ласка)
Жіноча сумочка Alex Rai. Виготовлена з натуральної щільної шкіри Під клапаном додатково закривається на блискавку. Всередині знаходиться подвійне відділення, розділене кишенею-перегородкою на блискавці, відкрита кишеня і бічна кишеня на блискавці. Зовні сумки на зворотному боці є кишеня на блискавці. Ущільнене дно на металевих ніжках. У комплекті регульований плечовий ремінь та ручка, що знімається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 003 ₴








