"Відтінок товару може відрізнятися від реального."
Дата поновлення: 14.10.2025
(Якщо від дати більше 1 місяця, товару може не бути в наявності, уточнюйте будь ласка)
Жіноча сумочка Alex Rai. Виготовлена з натуральної замші та шкіри.
Під клапаном додатково закривається на блискавку. Всередині знаходиться одне відділення з кишенею-перегородкою на блискавці, відкритою кишенею та кишенею на блискавці. Зовні сумки на зворотному боці розташована кишеня на блискавці. Дно сумки жорстке, з металевими ніжками.
У комплекті регульований плечовий ремінь і знімна ручка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Бордовий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина ручок | 240 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 186 ₴










