"Відтінок товару може відрізнятися від реального."
Дата поновлення: 12.07.2025
(Якщо від дати більше 1 місяця, товару може не бути в наявності, уточнюйте будь ласка)
Жіноча сумочка Alex Rai.
Виготовлена із натуральної м'якої шкіри. Під клапаном знаходяться два відділення, які додатково закриваються на блискавці. Усередині відділень є бічна кишеня на блискавці та відкрита кишеня. Зовні сумки на звороті знаходиться кишеня на блискавці. Клапан закривається на магніт. Ущільнене дно.
У комплекті регульований плечовий ремінь та широкий ремінь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 853 ₴








