"Відтінок товару може відрізнятися від реального."
Дата поновлення: 14.05.2025
(Якщо від дати більше 1 місяця, товару може не бути в наявності, уточнюйте будь ласка)
Жіноча сумочка Alex Rai. Виготовлена із натуральної м'якої шкіри. Під клапаном додатково закривається на блискавку. Усередині знаходиться подвійне відділення, розділене кишенею-перегородкою на блискавці, бічна кишеня на блискавці та відкрита кишеня. Зовні сумки на звороті є кишеню на блискавці. Ущільнене дно. У комплекті регульований шкіряний плечовий ремінь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Зелений |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408 ₴









