"Відтінок товару може відрізнятися від реального."
Дата поновлення: 24.01.2025
(Якщо від дати більше 1 місяця, товару може не бути в наявності, уточнюйте будь ласка)
Жіноча шкіряна сумка Alex Rai. Виготовлена із натуральної щільної шкіри. Три відділення: центральне закривається на блискавку, а бічні – на магнітну кнопку. Усередині центрального відділення знаходиться бічна відкрита кишеня та кишеня на блискавці. Фасад та зворотний бік сумки однакові. Дно сумки жорстке, із металевими ніжками. У комплекті регульований плечовий ремінь та широкий ремінь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина ручок | 110 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴









