"Відтінок товару може відрізнятися від реального."
Дата поновлення: 28.09.2023
(Якщо від дати більше 1 місяця, товару може не бути в наявності, уточнюйте будь ласка)
Жіноча велика сумка Alex Rai. Виготовлена із натуральної м'якої шкіри. Закривається на блискавку. Усередині знаходиться подвійне відділення, розділене кишенею-перегородкою на блискавці, відкрита кишеня та бічна кишеня на блискавці. На фасаді та на звороті розташовані кишені на блискавці. У комплекті регульований плечовий ремінь та широкий ремінь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Блакитний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066 ₴





