"Відтінок товару може відрізнятися від реального."
Дата поновлення: 27.07.2023
(Якщо від дати більше 1 місяця, товару може не бути в наявності, уточнюйте будь ласка)
Сумка жіноча Alex Rai. Виготовлена із натуральної м'якої шкіри. Під клапаном додатково закривається на блискавку. Усередині знаходиться подвійне відділення, розділене кишенею-перегородкою на блискавці, відкрита кишеня та бічна кишеня на блискавці. На звороті розташована кишеня на магнітній кнопці. У комплекті регульований плечовий ремінь та ручка-ланцюжок. Висота ручок 30 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Блакитний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 024 ₴





