"Відтінок товару може відрізнятися від реального."
Дата поновлення: 23.03.2023
(Якщо від дати більше 1 місяця, товару може не бути в наявності, уточнюйте будь ласка)
Сумка жіноча Alex Rai. Виготовлена із натуральної щільної шкіри. Під клапаном додатково закривається на блискавку. Усередині знаходиться одне відділення з бічними кишенями і дві великі плоскі кишені У комплекті широкий плечовий ремінь і знімна ручка. Висота ручок 25 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Висота | 16 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ширина | 8 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Виробник | Alex Rai |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Довжина | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 092 ₴





