"Відтінок товару може відрізнятися від реального."
Дата поновлення: 03.02.2023
(Якщо від дати більше 1 місяця, товару може не бути в наявності, уточнюйте будь ласка)
Сумка жіноча Alex Rai. Виготовлена із натуральної щільної шкіри. Три відділення: центральне закривається на блискавку, а бічні магнітні кнопки. Усередині центрального відділення є подвійна відкрита кишеня та кишеня на блискавці. Дно сумки жорстке, із металевими ніжками. У комплекті регульований плечовий ремінь. Висота ручок 14 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 31 мм |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 459 ₴





